Вибір мови

Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286

Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286

Нанесення зображень на надувні фігури, конструкції і рулонні тканини

Далеко не всі знають, що таке друк сублімації. Це вид друку, при якому зображення, нанесене на папір, шляхом сублімації переходить на тканину; в якості тканини зазвичай використовуються футболки, але зображення можна наносити і не на них.

Друк сублімації на тканини дозволяє отримати відбитки фотографічної якості, тоді як якість звичайної друку на одязі значно відстає. Використовується друк сублімації для нанесення логотипів, фотографій, і інших зображень.

Завдяки сублімації друк більш ефективний, ніж при використанні інших методів. Фарба глибоко проникає в тканину матеріалу. Але не всі тканини підходять для друку сублімації - тому перед тим, як замовляти таку печатку, потрібно уточнити, чи підходить для неї ваша тканина, на яку ви хочете нанести зображення.

Якщо вас це зацікавило, звертайтеся до нас - ми професійно виконуємо сублімаційний друк в Києві, використовуючи для цього спеціальне обладнання, для друку на рулонному матеріалі шириною до 1600 мм.

Друк сублімації в Україні

Друк сублімації відносно недавно з'явився в нашій країні, тому мало хто знає, в чому суть даної технології, і її головні особливості. Це поняття походить від фізичного терміна «сублімація» (перехід речовини з твердого стану в газоподібний без перебування в рідкому стані) і означає такий спосіб нанесення зображення, при якому фарба під впливом тиску і високої температури (близько 180-200 ° C) переходить з матового паперу на обрану для фарбування тканинну поверхню. До очевидних переваг методу відноситься його повна екологічна безпека! Найчастіше для таких цілей використовуються різні види одягу: футболки, шарфи і інші предмети гардероба.

Друк сублімації на футболках дозволяє отримати відбитки фотографічної якості в повній мірі передають кольори оригінального зображення, тоді як характеристики звичайного друку на одязі значно програють по багатьох позиціях. Перевагою описуваного способу є унікальна стійкість отриманої картинки до витирання, а також її повний збіг зі структурою тканини. Використовується друк сублімації для нанесення логотипів, малюнків і фотографій.

Друк на товарах

Завдяки сублімації друк виходить набагато ефективнішим, ніж при використанні інших методів. Фарба глибоко проникає в волокна матеріалу, але, на жаль, не всі тканини підходять для друку сублімації - тому перед тим, як замовляти таку послугу, потрібно уточнити, чи підходить для неї ваша футболка або інша тканина, на яку ви хочете нанести зображення. Ідеальним матеріалом для отримання найкращого і довготривалого результату є різні синтетичні матеріали. Для футболок найчастіше використовується поліестер.

Щоб поєднати бажання носити комфортний натуральний одяг і при цьому мати можливість його оригінально прикрасити була винайдена незвичайна за своїми властивостями тканину - Softl'ink. Її «родзинкою» є поєднання двох ниток - зовні 100% поліестер, всередині - 100% бавовна!

Високоякісний друк на тканині здійснюється за допомогою непрямого переносу фарби на тканину. Друк можливий повнокольоровий з переходами кольору в півтони. Кольори не вицвітають і не стираються.

Вимоги до тканини

Рекомендований склад тканини - понад 50% синтетики. Чим більше відсотків синтетики в тканини тим якісніше буде друк;

Колір: білий

Ширина матеріалу: до 1,60 метра

Вимоги до макету

растрове зображення

розширення: TIFF або JPG

колірна модель: RGB або CMYK

дозвіл: min 72 dpi, max 300 dpi

векторне зображення

розширення: EPS, Al, CDR

колірна модель: RGB або CMYK

дозвіл: вказати точні розміри друку

 

Макет можна надати на диску (CD-R, CD-RW, DVD), на флешці (FlashMemory) або відправити нам на пошту.

У коментарях у заявці необхідно вказати матеріал для друку, розмір готової продукції та необхідну кількість.

Вибір мовиНаші телефони
Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286