Вибір мови

Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, пр-т Леся Курбаса, б. 2-Б

Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, пр-т Леся Курбаса, б. 2-Б

 

Пневмостенди, надувні щити і стійки

Необхідно оформити виставку? Хочете просунути рекламну інформацію найбільш ефективним і оригінальним способом? Або, можливо, Ви бажаєте здійснити обидві задумки одночасно? Якщо це так, то Вам слід купити або замовити виставкові надувні конструкції, які протягом багатьох років успішно використовуються в якості рекламних носіїв! Поверхня може містити на собі найрізноманітнішу інформацію - починаючи від назви фірми і закінчуючи номерами телефонів. Ми можемо друкованим способом нанести логотип Вашої компанії, рекламний слоган або інше потрібне зображення. Реклама на повітряних конструкціях - один з найбільш ефективних і незвичайних методів просування інформації в умовах масштабних заходів!

Пневмостенд є маловагі надувну конструкцію, що відрізняється простотою і низькою вартістю. Мобільність, легкість і простота установки - саме завдяки цим факторам виставкові надувні конструкції можна встановлювати в найрізноманітніших місцях. Завдяки своїй універсальності надувний стенд є ефективним засобом просування рекламної інформації. Його габарити варіюються залежно від поставлених завдань і обмежуються площею розміщення. На тканину конструкції ми можемо нанести різні зображення і текст. В залежності від побажань клієнта надувний стенд може бути укомплектований кріпленнями для резервного банера і функцією підсвічування.

Пневмощит, в свою чергу, відрізняється від класичних щитів своєю мобільністю. Інформаційні зображення кріпляться на його поверхню за допомогою спеціальних липучок, в силу чого процес зміни інформації можна здійснювати дуже часто і в найкоротші терміни. Дані щити можуть бути встановлені не тільки на вулиці, але і всередині приміщення. Вони стануть ідеальним доповненням будь-якого свята, спортивного заходу, фестивалю і так далі. Ефективність надувних щитів еквівалентна ефективності класичних рекламних банерів.

Купивши або орендувавши надувну конструкцію у нашій компанії, ми здійснимо доставку не тільки до Києва, але і будь-який інше місто України. Також країни Европи.

Вартість виготовлення пневмостенду розраховується індивідуально по кожному конкретному проекту. Ціна надувного рекламного щита або стенду залежить від безлічі факторів - розмір і складність конструкції, кількість матеріалів, елементи декору, кількість друку, способи кріплення та ін.

Мінімальна вартість виготовлення надувних конструкцій для оформлення виставок становить 200 $.

Наша компанія займається не тільки виготовленням і продажом пневмощитів, надувних стендів. Ви також можете взяти в оренду необхідні Вам надувні конструкціі.

 

Ми можемо доставити придбані надувні конструкції як по Україні, так і в інші країни Європи.

Вибір мовиНаші телефони
Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, пр-т Леся Курбаса, б. 2-Б