Вибір мови

Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286

Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286

 

Пневмостенди, надувні щити і стійки

Необхідно оформити виставку? Хочете просунути рекламну інформацію найбільш ефективним і оригінальним способом? Або, можливо, Ви бажаєте здійснити обидві задумки одночасно? Якщо це так, то Вам слід купити або замовити виставкові надувні конструкції, які протягом багатьох років успішно використовуються в якості рекламних носіїв! Поверхня може містити на собі найрізноманітнішу інформацію - починаючи від назви фірми і закінчуючи номерами телефонів. Ми можемо друкованим способом нанести логотип Вашої компанії, рекламний слоган або інше потрібне зображення. Реклама на повітряних конструкціях - один з найбільш ефективних і незвичайних методів просування інформації в умовах масштабних заходів!

Пневмостенд або надувний стенд для виставок

Пневмостенд є маловагі надувну конструкцію, що відрізняється простотою і низькою вартістю. Мобільність, легкість і простота установки - саме завдяки цим факторам виставкові надувні конструкції можна встановлювати в найрізноманітніших місцях. Завдяки своїй універсальності надувний стенд є ефективним засобом просування рекламної інформації. Його габарити варіюються залежно від поставлених завдань і обмежуються площею розміщення. На тканину конструкції ми можемо нанести різні зображення і текст. В залежності від побажань клієнта надувний стенд може бути укомплектований кріпленнями для резервного банера і функцією підсвічування.

Пневмощит або надувний щит для оформлення виставок

Пневмощит, в свою чергу, відрізняється від класичних щитів своєю мобільністю. Інформаційні зображення кріпляться на його поверхню за допомогою спеціальних липучок, в силу чого процес зміни інформації можна здійснювати дуже часто і в найкоротші терміни. Дані щити можуть бути встановлені не тільки на вулиці, але і всередині приміщення. Вони стануть ідеальним доповненням будь-якого свята, спортивного заходу, фестивалю і так далі. Ефективність надувних щитів еквівалентна ефективності класичних рекламних банерів.

Купивши або орендувавши надувну конструкцію у нашій компанії, ми здійснимо доставку не тільки до Києва, але і будь-який інше місто України. Також країни Европи.

Як замовити і купить надувний пневмощит для виставок

Вартість виготовлення пневмостенду розраховується індивідуально по кожному конкретному проекту. Ціна надувного рекламного щита або стенду залежить від безлічі факторів - розмір і складність конструкції, кількість матеріалів, елементи декору, кількість друку, способи кріплення та ін.

Мінімальна вартість виготовлення надувних конструкцій для оформлення виставок становить 200 $.

Наша компанія займається не тільки виготовленням і продажом пневмощитів, надувних стендів. Ви також можете взяти в оренду необхідні Вам надувні конструкціі.

 

Ми можемо доставити придбані надувні конструкції не тільки до Києва, Дніпра, Одеси, Харкова, Чернівців, Чернігова та іншіх міст України. Також наша компанія може відправити замовлені надувні конструкції в інші країни Європи

Вибір мовиНаші телефони
Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286