Вибір мови

Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286

Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286

Пневмофігури тварин

Надувні фігури тварин - це ефектно і красиво

Надувна продукція - це профіль нашої компанії. Якщо клієнтові потрібно створити видовищну виставу, то ми рекомендуємо йому надувні фігури тварин нашого виробництва. Пневмофігури тварин відмінно підходять для просування інформації рекламного характеру. Якщо Ваш бізнес безпосередньо пов'язаний з тваринами, то надувні фігури собак, кішок та інших звірів відмінно доповнять рекламну кампанію. Наша продукція встановлюється в самих різних місцях - на відкритій місцевості - парках, скверах і площах, а також всередині приміщень - торгових центрах, виставках і так далі.

Гарантія ефективності

Ми гарантуємо Вам, що фігури яскравих і красивих тварин зроблять максимальний ефект! Адже сучасні маркетологи активно використовують надувну продукцію для просування необхідної продукції, товарів, послуг або інформації. Хочете розважити відвідувачів? Бажаєте здійснити рекламну кампанію? Або, можливо, все відразу? Як би там не було, наша надувна продукція з легкістю впорається з поставленим Вами завданням!

Тому немає сенсу чекати, адже Ви можете замовити в оренду або купити різні надувні фігури тварин - просто зателефонуйте нам або залиште заявку! Якщо Ваша країна проживання - Україна, то ми з радістю доставимо Вам всю куплену продукцію не тільки до Києва, але і в усі інші куточки нашої країни!

Наша компанія також забезпечить установку надувних конструкцій. Ми не тільки встановлюємо, а й займається ремонтом надувних рекламних конструкцій.

Виготовлення надувних фігур тварин

Виготовляючи надувні фігури тварин, ми використовуємо дуже легкий і міцний матеріал. На даній тканині ми наносимо різні яскраві зображення і, якщо необхідно, рекламну інформацію. З умовами друку зображень на пневмофігури Ви можете ознайомитися в цьому розділі.

Мінімальна вартість виготовлення надувний фігури тварини становить 300 $.

 

Ми можемо доставити придбані надувні конструкції не тільки до Києва, Дніпра, Одеси, Харкова, Чернівців, Чернігова та іншіх міст України. Також наша компанія може відправити замовлені надувні конструкції в інші країни Європи

Вибір мовиНаші телефони
Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286