Вибір мови

Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, пр-т Леся Курбаса, б. 2-Б

Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, пр-т Леся Курбаса, б. 2-Б

Пневмоконструкциії і атрибутика для спортивних заходів

Надувна продукція бере участь практично у всіх сучасних заходах, де присутня велике скупчення людей. Спортивні заходи - не виняток! Наша команда пропонує Вам придбати надувні спорудження спортивної тематики, вони здатні не тільки виконувати важливі і невід'ємні функції, але і створювати своєю присутністю необхідну змагальну атмосферу! До функціональних споруд можна віднести надувні арки, за допомогою яких відзначається старт і фініш на маршруті. А для того щоб зробити акцент на суті проведеного заходу, ми порекомендуємо використовувати декоративні надувні конструкції. Вони можуть бути виконані в найрізноманітніших формах і габаритах, відображаючи суть того чи іншого заходу. Наприклад, якщо Ви організували футбольне змагання, то Вам відмінно підійдуть споруди сферичної форми, пофарбовані в забарвлення футбольного м'яча. А якщо Ви проводите змагання між велосипедистами, то надувна конструкція у формі велосипеда відмінно прикрасить захід. Також варто згадати, що надувні спортивні споруди можуть використовуватися не тільки в якості прикраси, але і як засіб просування рекламної інформації. На міцну поверхню можуть бути нанесені різні логотипи, інформація, номера телефонів і так далі, а отвір арки може бути затягнутий брендволом і служити сценою для нагородження учасників.

Гарантія якості

Продукція, виготовлена нашою компанією, має високу міцність і надійність. Ми впевнені, що високоякісні фігури футбольних м'ячів, велосипедів, надувні боксерські арени та інших надувних фігур спортивної тематики створять додатковий ефект, привносячи максимум задоволення відвідувачам заходу! Якщо ж Ви хочете нанести будь-яку інформацію на надувну фігуру, то уточніть інформацію з консультантом нашої компанії!

Якщо Ви бажаєте купити або замовити оренду нашої продукції, то для цього необхідно оформити замовлення по телефону або за допомогою інтернет-форми. Ми з радістю здійснимо доставку!

Ціна надувних спортивних фігур залежить від кількох нюансів - розміри і складність виготовлення конструкції, кількість матеріалів, елементи декору, кількості друку, способи кріплення та ін.

Мінімальна вартість виготовлення надувних спортивних фігур становить 400 $.

Наша компанія займається не тільки виготовленням і продажем надувних спортивних фігур. Ви також можете взяти в оренду необхідні надувні конструкції.

 

Ми можемо доставити придбані надувні конструкції як по Україні, так і в інші країни Європи.

Вибір мовиНаші телефони
Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, пр-т Леся Курбаса, б. 2-Б