Вибір мови

Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286

Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286

Пневмоконструкциії і атрибутика для спортивних заходів

Надувна продукція бере участь практично у всіх сучасних заходах, де присутня велике скупчення людей. Спортивні заходи - не виняток! Наша команда пропонує Вам придбати надувні спорудження спортивної тематики, бо вони здатні не тільки виконувати важливі і невід'ємні функції, але і створювати своєю присутністю необхідну змагальну атмосферу!

Види фігур спортивної тематики

Для того щоб зробити акцент на суті проведеного заходу, ми порекомендуємо використовувати декоративні надувні конструкції. Вони можуть бути виконані в найрізноманітніших формах і габаритах, від маленьких до гігантських, відображаючи суть того чи іншого заходу:

  • До функціональних споруд можна віднести надувні арки, за допомогою яких відзначається старт і фініш на маршруті.
  • Якщо Ви організували футбольне змагання, то Вам відмінно підійде пневмофігура величезний надувний футбольний м'яч.
  • При проведенні змагань між велосипедистами надувна конструкція у формі велосипеда відмінно прикрасить захід.

Також варто згадати, що надувні спортивні споруди можуть використовуватися не тільки в якості прикраси, але і як засіб просування рекламної інформації. На міцну поверхню можуть бути нанесені різні логотипи, інформація, номера телефонів і так далі, а отвір арки може бути затягнутий брендволом і служити сценою для нагородження учасників.

Гарантія якості

Продукція, виготовлена нашою компанією, має високу міцність і надійність. Ми впевнені, що високоякісні фігури футбольних м'ячів, велосипедів, надувні боксерські арени та інших надувних фігур спортивної тематики створять додатковий ефект, привносячи максимум задоволення відвідувачам заходу! Якщо ж Ви хочете нанести будь-яку інформацію на надувну фігуру, то уточніть інформацію з консультантом нашої компанії!

Якщо Ви бажаєте купити або замовити оренду нашої продукції, то для цього необхідно оформити замовлення по телефону або за допомогою інтернет-форми. Ми з радістю здійснимо доставку!

Ціна надувних спортивних фігур залежить від кількох нюансів - розміри і складність виготовлення конструкції, кількість матеріалів, елементи декору, кількості друку, способи кріплення та ін.

Мінімальна вартість виготовлення надувних спортивних фігур становить 400 $.

Наша компанія займається не тільки виготовленням і продажем надувних спортивних фігур. Ви також можете взяти в оренду необхідні надувні конструкції.

 

Ми можемо доставити придбані надувні конструкції не тільки до Києва, Дніпра, Одеси, Харкова, Чернівців, Чернігова та іншіх міст України. Також наша компанія може відправити замовлені надувні конструкції в інші країни Європи

Вибір мовиНаші телефони
Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286