Вибір мови

Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, пр-т Леся Курбаса, б. 2-Б

Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, пр-т Леся Курбаса, б. 2-Б

Нам часто довіряють виготовлення сценічних декорацій, створення яких не залишає байдужими навіть нашу команду. І ми з усією відповідальністю підходимо до кожного етапу, приділяючи особливу увагу дрібницям, на яких в результаті будується вся конструкція.

Адже саме від декорацій залежить загальна атмосфера проведеного заходу і сприйняття того, що відбувається на сцені глядачем.

Всі концертні та сценічні декорації нашого виробництва художньо розроблені і продумано спроектовані, щоб забезпечити максимально комфортне і довготривале використання.

У своїй роботі ми прагнемо задовольнити всі побажання клієнта, чітко і детально виконавши його вимоги щодо виготовлення надувних декорацій. Якими б не були Ваші потреби, ми допоможемо зробити захід дійсно унікальним і незабутнім.

Весь процес виробництва на кожному етапі проходить контрольні перевірки і оцінку, що дозволяє нам з максимальною точністю виконувати запити клієнтів.

Фахівці нашої компанії обов'язково допоможуть Вам встановити незвичайну надувну конструкцію, а також віддідуть інструкції про те, як правильно використовувати (зібрати / розібрати) декорацію без виклику на місце фахівців.

Компанія «Слон» допоможе втілити будь-яку ідею в реальність, створюючи хитромудрі фігури і моделі з неймовірною точністю і приголомшливою якістю.

Ми пишаємося своїми творчими здібностями, насолоджуємося новими викликами і завжди перевершуємо очікування!

На носі важливий захід і потрібно зробити щось особливе?

Надувні сценічні декорації - це спосіб творчо доповнити будь-який концерт або музичний фестиваль.

Зупинивши свій вибір саме на цьому варіанті оформлення - Ви зможете забути про неприємні клопоти під час організації заходу. Ми можемо допомогти Вам спроектувати найдивовижніші і незвичайні декорації, які не залишать байдужими жодного відвідувача або гостя.

Чому надувні сценічні декорації краще?

  1. Ми можемо виготовити декорацію будь-якого розміру, форми і дизайну, не обмежуючись рамками однієї картинки або шаблону. Наша команда завжди враховує індивідуальні побажання клієнта і втілює в життя навіть найскладніші задумки.
  2. Надувні декорації можна використовувати роками, так як при створенні своїх виробів ми використовуємо тільки якісні і спеціалізовані матеріали. Також декорації можуть бути використані для шоу в приміщенні або на вулиці.
  3. Зручно зберігати, транспортувати та встановлювати. Це ідеально підходить в тих випадках, якщо Вам доводиться займатися оформленням сценічних зон на регулярній основі. Якщо у Вашому арсеналі з'являться надувні декорації - забудьте про установки, які займали в кращому випадку кілька годин. Установка або демонтаж наших конструкцій не займе у Вас більше години.
  4. Будьте впевнені, що такий варіант оформлення допоможе створити ту саму атмосферу свята, задати настрій і залишиться в пам'яті Ваших гостей.

Ось уже протягом кількох років ми допомагаємо концертним, театральним і телевізійним організаторам дивувати своїх глядачів спеціально розробленими надувними сценічними декораціями.

 

Ми можемо доставити придбані надувні конструкції як по Україні, так і в інші країни Європи.

Вибір мовиНаші телефони
Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, пр-т Леся Курбаса, б. 2-Б