Вибір мови

Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286

Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286

Нам часто довіряють виготовлення сценічних декорацій, створення яких не залишає байдужими навіть нашу команду. І ми з усією відповідальністю підходимо до кожного етапу, приділяючи особливу увагу дрібницям, на яких в результаті будується вся конструкція.

Адже саме від декорацій залежить загальна атмосфера проведеного заходу і сприйняття того, що відбувається на сцені глядачем.

Всі концертні та сценічні декорації нашого виробництва художньо розроблені і продумано спроектовані, щоб забезпечити максимально комфортне і довготривале використання.

У своїй роботі ми прагнемо задовольнити всі побажання клієнта, чітко і детально виконавши його вимоги щодо виготовлення надувних декорацій. Якими б не були Ваші потреби, ми допоможемо зробити захід дійсно унікальним і незабутнім.

Весь процес виробництва на кожному етапі проходить контрольні перевірки і оцінку, що дозволяє нам з максимальною точністю виконувати запити клієнтів.

Фахівці нашої компанії обов'язково допоможуть Вам встановити незвичайну надувну конструкцію, а також віддідуть інструкції про те, як правильно використовувати (зібрати / розібрати) декорацію без виклику на місце фахівців.

Компанія «Слон» допоможе втілити будь-яку ідею в реальність, створюючи хитромудрі фігури і моделі з неймовірною точністю і приголомшливою якістю.

Ми пишаємося своїми творчими здібностями, насолоджуємося новими викликами і завжди перевершуємо очікування!

На носі важливий захід і потрібно зробити щось особливе?

Надувні сценічні декорації - це спосіб творчо доповнити будь-який концерт або музичний фестиваль.

Зупинивши свій вибір саме на цьому варіанті оформлення - Ви зможете забути про неприємні клопоти під час організації заходу. Ми можемо допомогти Вам спроектувати найдивовижніші і незвичайні декорації, які не залишать байдужими жодного відвідувача або гостя.

Чому надувні сценічні декорації краще?

  1. Ми можемо виготовити декорацію будь-якого розміру, форми і дизайну, не обмежуючись рамками однієї картинки або шаблону. Наша команда завжди враховує індивідуальні побажання клієнта і втілює в життя навіть найскладніші задумки.
  2. Надувні декорації можна використовувати роками, так як при створенні своїх виробів ми використовуємо тільки якісні і спеціалізовані матеріали. Також декорації можуть бути використані для шоу в приміщенні або на вулиці.
  3. Зручно зберігати, транспортувати та встановлювати. Це ідеально підходить в тих випадках, якщо Вам доводиться займатися оформленням сценічних зон на регулярній основі. Якщо у Вашому арсеналі з'являться надувні декорації - забудьте про установки, які займали в кращому випадку кілька годин. Установка або демонтаж наших конструкцій не займе у Вас більше години.
  4. Будьте впевнені, що такий варіант оформлення допоможе створити ту саму атмосферу свята, задати настрій і залишиться в пам'яті Ваших гостей.

Ось уже протягом кількох років ми допомагаємо концертним, театральним і телевізійним організаторам дивувати своїх глядачів спеціально розробленими надувними сценічними декораціями.

 

Ми можемо доставити придбані надувні конструкції не тільки до Києва, Дніпра, Одеси, Харкова, Чернівців, Чернігова та іншіх міст України. Також наша компанія може відправити замовлені надувні конструкції в інші країни Європи

Вибір мовиНаші телефони
Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286