Вибір мови

Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286

Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286

Надувні намети, ангари, намети

Будь-які значущі події, як наприклад, спортивні змагання або ж веселі масові заходи не обходяться без установки критих приміщень, однак в наш час будівництво спеціальних укриттів потребує невиправдано великих витрат часу і фінансових коштів. Як альтернативний варіант ми пропонуємо створити надійне укриття без зайвих зусиль: щоб максимально швидко позбутися від проблеми облаштування приміщення та, одночасно з тим, мінімізувати потреби проведення підготовчих робіт, Вам потрібно лише придбати надувне приміщення. Так, ми надаємо Вам можливість купити надувні ангари, намети, намети та інші пневмоконструкції. На свій власний розсуд Ви можете задіяти надувні намети або павільйони з метою проведення семінарів або зустрічей, організації вуличного кафе, створення критих майданчиків для дітей і багато чого іншого. Якщо врахувати демократичну вартість даних пневмоконструкцій, то сфера їх застосування практично безмежна! Крім того, наша компанія надає можливість замовити різні надувні конструкції в м. Київ за власним ескізом. Велика колірна гамма, різноманітність розмірів і варіативність форм вироблених споруд дарують можливість створити не просто приміщення, а не що інше, як «магніт» для Ваших клієнтів!

Надувні ангари останнім часом нерідко стали застосовуватися в якості теплих індустріальних приміщень, таких як склади, ремонтні майстерні та інше.

Ми виробляємо надувні приміщення з особливою міцної тканини, завдяки чому вироби протягом довгих років зберігають прекрасний зовнішній вигляд і не втрачають свої експлуатаційні здатності. Щоб встановити таке надувне приміщення, не потрібні особливі технічні навички, а завдяки невеликим розмірам в розібраному стані для транспортування можна використовувати звичайний автомобіль. У тому випадку, якщо Ви не хочете витрачати на це свій час, наша компанія проведе якісну установку пневмоконструкцій в мінімальні терміни. Ми надаємо послуги не тільки по установці надувних конструкцій. Наша компанія проводить ремонт оболонки, швів, заміну зношених елементів вироби і ремонт обладнання для надувних конструкцій.

Всі пневмоконструкції - надувні ангари, павільйони, пневмонамети і інші приміщення Ви можете купити в м. Київ, скориставшись послугами нашої компанії. Купуючи будь-який наш виріб, Ви також отримуєте гарантію того, що надувна конструкція буде вірно служити Вам протягом багатьох років.

 

We provide a delivery around Ukraine in addition , your order can be shipped around Europe

Вибір мовиНаші телефони
Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286