Вибір мови

Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286

Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286

Надувна ялинка, Дід Мороз, Снігуронька, Сніговик

Важко посперечатися, що Новий рік є найбільш очікуваним, веселим і масштабним святом в році, до святкування якого готуються по всьому світу. Але який же Новий рік обійдеться без ялинки і сивобородого дідуся з подарунками? Ви можете вдатися до трудомісткого процесу установки традиційних прикрас, однак ми пропонуємо Вам більш простий вихід! Так Вашій увазі пропонується пневмофігури висотою 4, 6 або більше метрів, яка надувається за кілька хвилин і закріплюється в установленому місці. У неактивному стані така конструкція не займає дуже багато місця, а тому Вам не буде потрібно орендувати спецтранспорт для доставки вироба до місця установки.

Широкий асортимент надувних новорічних фігур

Надувний Дід Мороз, безсумнівно, стане чудовою прикрасою свята і подарує відвідувачам свята масу позитивних емоцій. Крім цього жодне новорічне свято не може обійтися без Снігуроньки! Надувна Снігуронька разом зі своїм знаменитим дідом допоможе прикрасити площу, сцену, фасад будинку.

В якості елемента оформлення входу на будь-яких передноворічних заходах прекрасним рішенням стануть ошатні надувні новорічні арки. Подібний елемент декору обов'язково буде привертати увагу перехожих, створюючи особливу святкову атмосферу, яка проникне в серця, як дорослих, так і дітей. Якщо Ви бажаєте привернути увагу своїх клієнтів на проведену Вами передноворічну кампанію, то святкова надувна арка - це саме те, з чого слід почати.

Також до вашої уваги надаються фігури таких значущих елементів, як сніговик і надувна новорічна ялинка. Крім того, якщо серед представленого асортименту Ви не змогли підібрати потрібні прикраси, завжди можете звернутися до нас з проханням, щоб ми виготовили конкретні фігури за Вашими ескізами. Ми візьмемо до уваги всі Ваші вимоги, і в результаті Ви отримаєте свої власні унікальні надувні фігури.

Компанія дає Вам можливість замовити надувні новорічні фігури самих різних розмірів. Всі конструкції виробляються з особливих міцних тканин і здатні експлуатуватися в найскладніших погодних умовах. Надуваються вироби за допомогою відцентрового вентилятора. Зроблені нами новорічні надувні фігури можуть в безперервному режимі працювати на вулиці, незважаючи на такі погодні умови, як дощ, сніг чи мороз. У разі необхідності наша компанія виконає установку і демонтаж надувних конструкцій.

Вирішуючи, чи варто купувати дані конструкції, не забувайте, що демонтовані прикраси будуть терпляче чекати наступного Нового року, займаючи мінімум корисного простору.

Купити надувні новорічні фігури в місті Київ Ви можете у нашій компанії. На всі пропоновані нами фігури надається гарантія, саме тому Ви можете не сумніватися, що виріб буде вірно служити Вам протягом довгих років. Куплений товар може бути доставлений в будь-який куточок України. Також країни Европи.

Наша компанія також надає послуги з ремонту пневмофігур і устаткування для них.

Мінімальна вартість виготовлення надувної новорічної фігури становить 200 $.

 

Ми можемо доставити придбані надувні конструкції не тільки до Києва, Дніпра, Одеси, Харкова, Чернівців, Чернігова та іншіх міст України. Також наша компанія може відправити замовлені надувні конструкції в інші країни Європи

Вибір мовиНаші телефони
Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286