Вибір мови

Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286

Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286

Пневмокостюми

Надувні костюми - відмінна реклама та розвага

Надувний костюм, також званий Пневмокостюм, являє собою особливий різновид повітряних конструкцій.

Відмінна особливість даних костюмів полягає в тому, що всередині їх оболонки розташовується людина, без праці маніпулює рухами цього надувного «механізму». Таким чином, з'являється безліч різних способів розваги публіки, оскільки будь-який конкурс і карнавал стане набагато більш видовищним і веселіше, якщо вести його буде масивний надувний персонаж! Незважаючи на свою громіздкість, костюм має малу вагу, оскільки наповнений повітрям. Таким чином, немає потреби турбуватися про те, що з часом буде важко пересуватися всередині його оболонки.

Сфера застосування

Святковий пневмокостюм може застосовуватися в найрізноманітніших сферах. З їх допомогою Ви можете провести такі заходи, як:

  • Корпоративні заходи;
  • Великомасштабні рекламні кампанії;
  • Весілля, вечірки;
  • Дитячі свята.

Кожна з моделей Пневмокостюма, виготовленого нашою компаніею володіє своїми відмінними, унікальними рисами. Будь-який наш надувний костюм являє собою цікаву, запам’ятовуючу ся особистість. Артист, що надягають на себе виготовлений нами костюм, моментально перевтілюється, що призводить неймовірний ефект на публіку.

Габарити надувного костюма бувають різними - все залежить від побажань організатора заходу. Висота середньостатистичного Пневмокостюму - не менше ніж два метри. Виробляються надувні костюми з використанням міцних матеріалів. Також може бути додане штучне хутро і деякі декоративні деталі. Пневмокостюми не вимагають безперебійного джерела живлення, оскільки працюють в автономному режимі - повітряний нагнітач харчується від акумуляторів, розміщених в області пояса або спини людини.

Пневмокостюми - дуже ефективний вид просування рекламної інформації. Все, що робить масивний надувний персонаж, набагато краще і охочіше сприймається публікою, яка тільки рада бачити перед собою таке незвичайне видовище.

Мінімальна вартість виготовлення Пневмокостюми становить 300 $.

 

Ми можемо доставити придбані надувні конструкції не тільки до Києва, Дніпра, Одеси, Харкова, Чернівців, Чернігова та іншіх міст України. Також наша компанія може відправити замовлені надувні конструкції в інші країни Європи

Вибір мовиНаші телефони
Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286