Вибір мови

Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286

Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286

Копії продукції і товарів

Надувні копії продукції і товарів є прекрасним способом залучити і збільшити кількість потенційних клієнтів і покупців. Даний вид реклами широко застосовується на тематичних виставках, презентаціях товарів і послуг, при проведенні різних рекламних заходів і акцій.

Вуличні декораціїї та пневмоконструкціїї

Надувні копії товарів - це пневмофігури у вигляді бочок, пляшок, келихів, меблів, техніки і будь-яких інших копій продукції від простих до складних форм. На надувну копію продукції або товару можна друкованим способом нанести логотип Вашої компанії, рекламний слоган або інше потрібне зображення.

Рекламні копії товарів являють собою безкаркасну переносну конструкцію, надуту вентилятором. Завдяки такому нагнітачу, установленому всередині, конструкція не падає навіть при деякому пошкодженні оболонки. Надувні копії продукції наша компанія створює зі спеціального щільного матеріалу, що не пропускає повітря і не боїться вологи.

Де застосовуются надувні вуличні конструкції

Надувні копії продукції можна встановлювати не тільки в закритих приміщеннях, а й на вулиці. Такий нестандартний рекламний носій можна використовувати практично при будь-яких погодних умовах, незалежно від пори року.

Область застосування надувних копій продукції і товарів практично не обмежена. Такі конструкції можуть прикрашати Ваші точки продажу, бути додатковими елементами в інтер'єрі на святі. Надувний автомобіль буде гармонійно виглядати на презентації. Величезний надувний диван можна використовувати на відкритті меблевого супермаркету.

Як замовити і купити вуличні надувні декораціі та пневмоконструкції

Наша компанія займається виробництвом практично будь-яких надувних конструкцій на замовлення. Продукція, виготовлена нашою компанією, має високу міцність, і надійністю. Вартість виготовлення надувних копій продукції або товарів розраховується безпосередньо за кожним проектом.

Ціна надувної копії продукції або вуличної декораціїї залежить від різних факторів - розмір і складність самої конструкції, кількість необхідного матеріалу, додаткові елементи декору, кількості друку, способи кріплення та ін.

Мінімальна вартість виготовлення надувний копії продукції становить 400$.

Наша компанія займається не тільки виготовленням і продажом надувних копій товарів. Ви також можете взяти в оренду необхідні вам надувні конструкції.

 

Ми можемо доставити придбані надувні конструкції не тільки до Києва, Дніпра, Одеси, Харкова, Чернівців, Чернігова та іншіх міст України. Також наша компанія може відправити замовлені надувні конструкції в інші країни Європи

Вибір мовиНаші телефони
Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286