Вибір мови

Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286

Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286

Нестандартні рекламні пневмоколони

Надувні колони, так само, як і надувні конуси є найбільш простими, але не менш оригінальними рекламними носіями. Вони використовуються не тільки в рекламних цілях - пневмо колони і конуси - це досить недорогі елементи для прикраси свят, різних заходів, виставок, рекламних акцій і багато чого іншого.

Надувні пневмоконуси і колони, завдяки продуманій конструкції дуже стійкі, не бояться складних погодних умов і можуть використовуватися як всередині приміщення, так і зовні цілий рік. Надійні кріплення - розтяжки утримають надувну колону при сильному вітрі, а постійно нагнітаєме вентилятором повітря всередину фігури буде підтримувати форму навіть у разі деякого ушкодження оболонки.

На надувний конус або колону можна друкованим способом нанести логотип Вашої компанії, рекламний слоган або інше потрібне зображення. Як додаткова опція, є можливість оснастити рекламний надувний конус внутрішньою підсвіткою оболонки.

Оптимальна висота надувної колони залежить від місця установки конструкції і становить, як показала практика, від трьох до п'ятнадцяти метрів.

Переваги надувного конуса і колони

  • низька вартість у порівнянні зі складними фігурами;
  • якісні і надійні матеріали;
  • тривалий період експлуатації - не менше 2-х років;
  • універсальність використання - як всередині, так і зовні приміщення;
  • широкий діапазон температури використання - від -60 ° С до +100 С;

Це далеко не повний перелік переваг нестандартного рекламного носія - надувних конусів і колон.

Як замовити і купить надувну колону або конус

Наша компанія займається виробництвом практично будь-яких надувних конструкцій на замовлення.

Продукція, виготовлена нашою компанією, має високу міцність і надійністю. Вартість виготовлення надувних колон і конусів розраховується індивідуально. Ціна надувної колони або надувного конуса залежить від деяких нюансів - розмір конструкції, кількість необхідного матеріалу, додаткові елементи декору або підсвічування, кількості друку, способи кріплення та ін.

Мінімальна вартість виготовлення надувний колони або конуса становить 200$.

Наша компанія займається не тільки виготовленням і продажом надувних колон і конусів. Ви також можете взяти в оренду необхідні надувні конструкції.

 

Ми можемо доставити придбані надувні конструкції не тільки до Києва, Дніпра, Одеси, Харкова, Чернівців, Чернігова та іншіх міст України. Також наша компанія може відправити замовлені надувні конструкції в інші країни Європи

Вибір мовиНаші телефони
Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286