Вибір мови

Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, пр-т Леся Курбаса, б. 2-Б

Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, пр-т Леся Курбаса, б. 2-Б

Надувні фігури і конструкції довільної форми

Надувні фігури довільної форми є тим видом пневмоконструкцій, який майже не накладає обмежень на Вашу уяву, дозволяючи замовляти вироби як найпростіших (надувна колона), так і найскладніших форм, таких як, наприклад, надувні копії автомобіля або улюблених персонажів мультфільмів. Наша компанія займається виробництвом надувних споруд будь-якої форми і габаритів, при цьому дозволяючи відтворити найдрібніші деталі обраного ескізу.

Незвичайний рекламний хід з використанням надувної фігури буде чудово виглядати як на вулиці, так і всередині торгового залу, привертаючи увагу потенційних клієнтів. Також фігури можна використовувати для декорування приміщень до свят. Якщо Ви в захваті від цієї ідеї, однак, ще не можете точно визначитися, що ж конкретно потрібно, то ми з радістю запропонуємо різноманітні варіанти фігур в залежності від конкретного випадку! Ціна пневмофігури довільної форми вираховується індивідуально, виходячи з габаритів фігури і складності виконання замовлення.

Пневмофігури як дієвий інструмент реклами

Звичайна реклама у вигляді листівок і банерів вже давно не виробляє на потенційних споживачів очікуваний ефект. З кожним днем людська психіка все активніше захищається від різних оголошень, роликів та буклетів, просто ігноруючи їх. Саме з цієї причини необхідно шукати альтернативні шляхи до сердець споживачів. І один з таких шляхів - використання рекламних пневмоконструкцій!

Барвисті і оригінальні надувні фігури і конструкції довільної форми припадуть до душі, як дитячої, так і дорослої аудиторії. Незаперечною перевагою подібних виробів є той факт, що вони привертають увагу за десятки, а то і сотні метрів! Тому рекламна кампанія або промо-акція з надувною конструкцією -  гарантована увага зацікавленої публіки, яка побажає не тільки ознайомитися з незвичайним предметом реклами, але і з продукцією.

Різноманіття надувних фігур

Виготовлення рекламних пневмофігур довільної форми знайшло величезні можливості - завдяки його активному розвитку можна замовити конструкцію практично будь-якого рівня складності:

  • Звичайні і складні геометричні фігури;
  • Фігури в формі звірів, різноманітних предметів або мультиплікаційних персонажів;
  • Копії рекламованих товарів.

Широкий асортимент пропозицій

Наша компанія дає Вам можливість купити надувні конструкції довільної форми в місті Київ. Виходячи з ваших вимог і побажань, ми виготовимо пневмоконструкції, які будуть в точності відповідати концепції Вашої фірми, підвищуючи її рейтинг в споживчих колах. Доставка продукції здійснюється по всій Україні та Европі.

Вартість виготовлення надувний фігури довільної форми розраховується індивідуально.

 

Ми можемо доставити придбані надувні конструкції як по Україні, так і в інші країни Європи.

Вибір мовиНаші телефони
Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, пр-т Леся Курбаса, б. 2-Б