Вибір мови

Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286

Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286

Надувні фігури і конструкції довільної форми

Надувні фігури довільної форми є тим видом пневмоконструкцій, який майже не накладає обмежень на Вашу уяву, дозволяючи замовляти вироби як найпростіших (надувна колона), так і найскладніших форм, таких як, наприклад, надувні копії автомобіля або улюблених персонажів мультфільмів. Наша компанія займається виробництвом надувних споруд будь-якої форми і габаритів, при цьому дозволяючи відтворити найдрібніші деталі обраного ескізу.

Незвичайний рекламний хід з використанням надувної фігури буде чудово виглядати як на вулиці, так і всередині торгового залу, привертаючи увагу потенційних клієнтів. Також фігури можна використовувати для декорування приміщень до свят. Якщо Ви в захваті від цієї ідеї, однак, ще не можете точно визначитися, що ж конкретно потрібно, то ми з радістю запропонуємо різноманітні варіанти фігур в залежності від конкретного випадку! Ціна пневмофігури довільної форми вираховується індивідуально, виходячи з габаритів фігури і складності виконання замовлення.

Пневмофігури як дієвий інструмент реклами

Звичайна реклама у вигляді листівок і банерів вже давно не виробляє на потенційних споживачів очікуваний ефект. З кожним днем людська психіка все активніше захищається від різних оголошень, роликів та буклетів, просто ігноруючи їх. Саме з цієї причини необхідно шукати альтернативні шляхи до сердець споживачів. І один з таких шляхів - використання рекламних пневмоконструкцій!

Барвисті і оригінальні надувні фігури і конструкції довільної форми припадуть до душі, як дитячої, так і дорослої аудиторії. Незаперечною перевагою подібних виробів є той факт, що вони привертають увагу за десятки, а то і сотні метрів! Тому рекламна кампанія або промо-акція з надувною конструкцією -  гарантована увага зацікавленої публіки, яка побажає не тільки ознайомитися з незвичайним предметом реклами, але і з продукцією.

Різноманіття надувних фігур

Виготовлення рекламних пневмофігур довільної форми знайшло величезні можливості - завдяки його активному розвитку можна замовити конструкцію практично будь-якого рівня складності:

  • Звичайні і складні геометричні фігури;
  • Фігури в формі звірів, різноманітних предметів або мультиплікаційних персонажів;
  • Копії рекламованих товарів.

Широкий асортимент пропозицій

Наша компанія дає Вам можливість купити надувні конструкції довільної форми в місті Київ. Виходячи з ваших вимог і побажань, ми виготовимо пневмоконструкції, які будуть в точності відповідати концепції Вашої фірми, підвищуючи її рейтинг в споживчих колах. Доставка продукції здійснюється по всій Україні та Европі.

Вартість виготовлення надувний фігури довільної форми розраховується індивідуально.

 

Ми можемо доставити придбані надувні конструкції не тільки до Києва, Дніпра, Одеси, Харкова, Чернівців, Чернігова та іншіх міст України. Також наша компанія може відправити замовлені надувні конструкції в інші країни Європи

Вибір мовиНаші телефони
Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286