Вибір мови

Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286

Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286

Арка, надувні арки

Що таке надувна арка

Надувні арки - це міцна тканинна оболонка, зшита певним способом і підтримуюча свою форму за допомогою потоків повітря, що створюються вентиляторами всередині оболонки арки. Нагнітачі працюють безперервно, підтримуючи і вирівнюючи внутрішній тиск надувної арки. Це забезпечує надійну стійкість при вітрі і пошкодженнях оболонки. На надувну арку можна друкованим способом нанести логотип Вашої компанії, рекламний слоган або інше потрібне зображення. Також можливе використання змінних банерів в необхідних Вам місцях і отворі арки.

Переваги арки

 • надувна арка швидко встановлюється. Середній час монтажу надувної промо арки - близько 20-40 хвилин (залежить від розміру майданчика та конструктивних особливостей);
 • відмінний рекламний носій - можливе нанесення інформації на будь-якому місці або в отворі;
 • універсальність - встановлюється практично в будь-якому місці;
 • практичність - надувна арка є довговічною конструкцією, призначеної для багаторазового використання;
 • компактність - в складеному вигляді займає мінімум місця.

Де використовується арка

Надувні арки прекрасно себе зарекомендували при проведенні різних рекламних і промо акцій. Встановлена біля входу в приміщення промо арка не тільки рекламує Вашу компанію, товари, послуги або торговельну марку. Надувна рекламна арка також створює атмосферу гостинності. Пневмоарка височить над натовпом під час заходу, піднімає і підкреслює його рівень сучасності.

Надувні промо арки ефективно використовуються при проведенні

 • різних тематичних заходів;
 • масових гулянь;
 • будь-яких концертів і виступів;
 • спортивних свят, змагань і заходів;
 • рекламних кампаній і акцій;
 • різноманітних шоу та вистав тощо.

Які бувають види та колір надувних арок

Надувні арки виробляються різної форми - прямокутні або напівкруглі. Арку можна виготовити з декором або без - все залежить від Вашого бажання. Крім цього, всі промоарки поділяються по перетину - на надувні арки круглого або прямокутного перерізу. Наша компанія також виробляє надувні піварки.

Крім відмінностей за формою, Ви можете вибрати колір надувної арки або полуарки. Наша компанія виготовляє надувні арка практично будь-якого кольору: сині, зелені, червоні, жовті, чорні або білі надувні арки. Також можливі будь-які комбінації кольору.

Надувна арка: характеристики, ціна

Надувні промо арки, виготовлені нашою компанією, мають високу міцність, стійкість в вітряну і дощову погоду. Робочий температурний діапазон надувних арок варіюється в межах від - 60С до + 100С.

Вартість виготовлення надувний арки розраховується індивідуально по кожному конкретному проекту. Ціна надувної промо арки залежить від безлічі факторів - розмір і складність конструкції, кількість матеріалів, елементи декору, способи кріплення та ін.

Мінімальна вартість виготовлення надувний рекламної промо арки становить 400 $.

Наша компанія займається не тільки виготовленням і продажом надувних арок. Ви також можете взяти в оренду необхідні надувні конструкції.

 

Ми можемо доставити придбані надувні конструкції не тільки до Києва, Дніпра, Одеси, Харкова, Чернівців, Чернігова та іншіх міст України. Також наша компанія може відправити замовлені надувні конструкції в інші країни Європи

Вибір мовиНаші телефони
Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286