Вибір мови

Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286

Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286

Якщо Ви замислюєтеся про залучення нових клієнтів за допомогою зовнішньої реклами - надувні фігури і конструкції є безпрограшним варіантом, який підходить всім.

За останні роки набирають популярність герметичні фігури, і це не дивно, адже такі конструкції чудово поєднують лаконічний вигляд, форму, рекламну функцію і дуже зручні у використанні. Наприклад, якщо Вам потрібно встановити фігуру в місці, де немає доступу до електрики (або це просто незручно), герметичні фігури прекрасно підійдуть, так як вони не мають потреби в наявності вентилятора і тримають форму самостійно.

У своїй роботі ми використовуємо вдосконалену техніку друку на надувних носіях і можемо наносити красиві, графічні малюнки на всі надувні вироби, що робить їх ще більш виключними і привабливішими. Сам матеріал, який ми використовуємо надзвичайно міцний, а спосіб його збірки гарантує тривалий термін служби.

Де можна застосовувати герметичні фігури?

Вони можуть використовуватися для оформлення реклами, демонстрації продуктів, служити вказівною стрілкою по напрямкам і багато іншого. А встановлювати такі конструкції можна як в приміщенні, так і на вулиці, не побоюючись, що виріб постраждає від зовнішніх факторів.

При виборі оформлення Ви можете зупинитися на пункті з нашого каталогу, або ж розповісти нам про свої побажання, описавши бажану форму, розмір, колір і малюнок. У дизайні немає ніяких обмежень.

Якщо у Вас є дизайн на папері, в комп'ютерній програмі, або Ви можете описати (або показати) бажану фігуру десь ще - ми негайно приступимо до роботи! Якщо немає, то наша креативна команда допоможе зі створенням макета і запропонує масу цікавих варіантів.

Деякі фігури з нашого каталогу є прекрасними варіантами «відправної точки», які можна трансформувати і видозмінювати, щоб Ваша реклама була цікавою і не схожою на жодну іншу. Ми прагнемо зробити кожну фігуру унікальною, інакше ми б виробляли те, що виробляють всі інші.

Залучайте свою аудиторію за допомогою власної персоналізованої реклами, яка покаже шлях клієнту, розповість про місцезнаходження вашої компанії або розповість про вашу продукцію.

Ми допоможемо створити унікальну рекламу Вашої мрії!

 

Ми можемо доставити придбані надувні конструкції не тільки до Києва, Дніпра, Одеси, Харкова, Чернівців, Чернігова та іншіх міст України. Також наша компанія може відправити замовлені надувні конструкції в інші країни Європи

Вибір мовиНаші телефони
Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286