Вибір мови

Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286

Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286

Що таке Диво-куля

Незвичайна конструкція, яка виготовляється за технологією зварювання. Пневмосфера стане яскравою декорацією для тематичної вечірки. За допомогою надувної снігового кулі, яку можна розмістити як на вулиці, так і в приміщенні, ви зможете під час будь-якого свята, заходу або корпоративу зробити прекрасні фотографії на пам'ять, так як декорації додадуть незвичайний і казковий ефект. Кожен гість неодмінно захоче сфотографуватись у ньому всередині. Або можливо Ви зможете ефектно і незвично використовувати Шоу-кулю - Snow Globe як невелику сцену або як зону для релаксу.

Можливості Диво-кулі 

Ми допоможемо вам створити чарівний куточок, в якому будуть парити повітряні кулі або пелюстки троянд. Він привертає увагу, дуже гарний і привабливий. Завдяки широким і майже необмеженим можливостям застосування цієї конструкції, вона буде ефективною на всіх заходах, завдяки тому, що людям цікаво все нове і незвичайне. Спалахи камер з нагоди будь-якої вашої події будуть мерехтіти, не перестаючи!

 

Застосування Дивокулі Snow Globe

Шоу-куля на святі

Також силіконова шоу-куля ідеально підходить до дитячих свят: в прозорій надувний сфері діти будуть перебувати під наглядом батьків. У шоу-кулі можуть бути присутніми танцюристи, клоуни, музиканти. Пневмосфера Snow Globe може бути задіяна в якості ігрового елемента на будь-якому дитячому святі або корпоративі.

Рекламна Диво-куля

Прозора сфера стане ефективним майданчиком для реклами, PR, ваших Event'ів та заходів, так як рекламні вивіски, вуличні щити, білборди давно стали непомітними. В силу своєї популярності Диво-кулі, люди самі цікавляться і беруть участь в рекламному шоу, роблячи фото на пам'ять, розміщуючи захоплені відгуки і фотозвіти про Ваш бренд, послугу чи подію в мережі інтернет.

Snow Globe, як рекламний носій володіє приголомшливою притягальною силою - незвичайна, але переконлива, вона змусить звернути увагу на себе.

 

Виготовлення Диво-кулі на замовлення

При виготовленні надувної Snowglobe фото-зони ви зможете підібрати на свій смак тематичний дизайн, банер, написи, освітлення. Також ми зможемо всередині розмістити фігури і декорацію. В наявності велика палітра кольорів на ваш вибір: прозорий, фіолетовий, рожевий, неоново-синій та ін.

Гарантія на шоу-кулю

Міцні та надійні матеріали забезпечують високі експлуатаційні характеристики як при низькій, тиак і при високії температурі.

Гарантія на виріб 1 рік.

Вибір мовиНаші телефони
Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286