Вибір мови

Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, пр-т Леся Курбаса, б. 2-Б

Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, пр-т Леся Курбаса, б. 2-Б

Надувні танцюючі аеромени рукомахи і чоловічки

Основні різновиди аероменів

Варто згадати три найпопулярніших види: двоногий аеромен - рукомах, одноногий і аеромен-труба. Залежно від різновиду, надувна танцююча людина оснащується або парою порожніх труб-ніг, або, відповідно, однією. Аеромен-труба є найпростішим із запропонованих варіантів і являє собою свого роду трубу, підтримувану потужним вентилятором. Для створення аероменів застосовуються спеціальні матеріали, а на тулубі, руки і ноги фігури розміщується рекламна інформація. Даний метод подачі реклами є відносно новим, чим і пояснюється його висока ефективність. На тканину аерофігури можна нанести різні зображення: логотипи, слогани і будь-яку іншу фірмову символіку.

Офіс нашої кампанії знаходиться в місті Київ, де ми виробляємо надувні конструкції найвищої якості. Купити аеромена Ви можете за дуже вигідними цінами, а крім цього ми виконаємо всі Ваші персональні побажання, щоб створити унікальний і максимально ефективний рекламний аеромен, після чого доставимо товар в будь-яке місто України. Також країни Европи.

Виробництво аероменів

«Що собою являє цей рукомах аеромен?», - таким питанням задаються багато наших клієнтів. Що ж, аеромен - це масивна надувна людина, що використовується переважно в рекламних цілях, і демонструє різні дії під впливом потужних потоків повітря. Аеромен - це дуже економний і практичний рекламний носій, який наша компанія виготовить з високоякісних матеріалів і в стислі терміни. Ми також надаємо послуги з установки і ремонту надувних конструкцій.

На всю продукцію, яку виробляє наша компанія, надається гарантія.

Мінімальна вартість виготовлення аеромена становить 400 $.

Оренда аеромена

Наша компанія представляє собою команду людей, які з любов'ю займається створенням яскравою і оригінальною надувний продукції. У якій сфері Ви б не працювали, наші танцюючі Аеромени - рукомахи допоможуть Вам створити яскраву і цікаву рекламу, здатну привернути увагу будь-якій аудиторії. Ці гігантські, надувні чоловічки здатні оживити і внести елемент розмаїтості в самі повсякденні заходи.

Оскільки іноді необхідність у використанні надувних танцюючих чоловічків може виникнути лише кілька разів на рік, Ви зможете взяти аеромен в оренду на необхідне для вас час. 

 

Ми можемо доставити придбані надувні конструкції як по Україні, так і в інші країни Європи.

Вибір мовиНаші телефони
Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, пр-т Леся Курбаса, б. 2-Б