Вибір мови

Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286

Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286

Надувні танцюючі аеромени рукомахи і чоловічки

Аеромен - ефективна надувна вулична реклама

Варто згадати три найпопулярніших види зовнішньої надувноъ вуличної реклами: двоногий аеромен - рукомах, одноногий і аеромен-труба. Залежно від різновиду, надувна танцююча людина оснащується або парою порожніх труб-ніг, або, відповідно, однією. Аеромен-труба є найпростішим із запропонованих варіантів і являє собою свого роду трубу, підтримувану потужним вентилятором. Для створення аероменів застосовуються спеціальні матеріали, а на тулубі, руки і ноги фігури розміщується рекламна інформація. Даний метод подачі реклами є відносно новим, чим і пояснюється його висока ефективність. На тканину аерофігури можна нанести різні зображення: логотипи, слогани і будь-яку іншу фірмову символіку.

Офіс нашої кампанії знаходиться в місті Київ, де ми виробляємо надувні конструкції найвищої якості. Купити аеромена Ви можете за дуже вигідними цінами, а крім цього ми виконаємо всі Ваші персональні побажання, щоб створити унікальний і максимально ефективний рекламний аеромен, після чого доставимо товар в будь-яке місто України. Також країни Европи.

Виробництво аероменів

«Що собою являє цей рукомах аеромен?», - таким питанням задаються багато наших клієнтів. Що ж, аеромен - це масивна надувна людина, що використовується переважно в рекламних цілях на вулиці і демонструє різні дії під впливом потужних потоків повітря. Аеромен - це дуже економний і практичний рекламний носій, який наша компанія виготовить з високоякісних матеріалів і в стислі терміни. Ми також надаємо послуги з установки і ремонту надувних конструкцій.

На всю продукцію, яку виробляє наша компанія, надається гарантія.

Мінімальна вартість виготовлення аеромена становить 400 $.

Оренда аеромена

Наша компанія представляє собою команду людей, які з любов'ю займається створенням яскравої і оригінальної зовнішньої надувної реклами. У якій сфері Ви б не працювали, наші танцюючі Аеромени - рукомахи допоможуть Вам створити яскраву і цікаву рекламу, здатну привернути увагу будь-якій аудиторії. Ці гігантські, надувні чоловічки здатні оживити і внести елемент розмаїтості в самі повсякденні заходи.

Оскільки іноді необхідність у використанні надувних танцюючих чоловічків може виникнути лише кілька разів на рік, Ви зможете взяти аеромен в оренду на необхідне для вас час. 

 

Ми можемо доставити придбані надувні конструкції не тільки до Києва, Дніпра, Одеси, Харкова, Чернівців, Чернігова та іншіх міст України. Також наша компанія може відправити замовлені надувні конструкції в інші країни Європи

Вибір мовиНаші телефони
Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286