Вибір мови

Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286

Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286

Виготовлення надувних рекламних фігур

Почавши свою діяльність в 2009 році, в складних умовах кризового періоду, колектив нашої компанії зумів не тільки вистояти, а й зайняти одну з лідируючих позицій в даному ринковому сегменті надувної реклами в Україні.

Пневмофігури, про яких український ринок навіть не знав, швидко відшукали своїх споживачів. Таким чином, клієнтська база маленького підприємства, розташованого в місті Київ, в найкоротші терміни «заповнилася» новими клієнтами з усіх куточків країни. На сьогоднішній день список постійних клієнтів містить в собі від  приватних підприємців до національних компаній, палаци культури, освітні установи, торговельні центри і багато інших підприємств і муніципальні установи. Надувні рекламні фігури застосовуються в самих різних галузях, чим і обумовлена їх популярність.

Наше пріоритетне завдання - допомагати своїм клієнтам

Пневмоконструкциї представляють собою надувні споруди, застосування яких у багато разів підвищує ефективність будь-якої маркетингової кампанії. Володіючи яскравою і такою, що запам'ятовується зовнішністю, надувні споруди створюють святковий настрій, атмосферу звеселяючи оточуючих людей. Погодьтеся - важко не посміхнутися, коли над Вами піднімається величезна надувна фігура улюбленого мультиплікаційного персонажа.

Кредо нашого підприємства - «Кожен клієнт - індивідуальність». Таким чином, ми надаємо можливість створити унікальну пневмофігуру за Вашим особистим замовленням. Вам буде надана можливість замовити надувні фігури найрізноманітніших габаритів і форм. Ми пропонуємо три види матеріалів для виготовлення, кожен з яких відноситься до своєї цінової категорії. Ми наділяємо свої надувні конструкції освітлювальними приладами різних категорій, серед яких є: статичні і динамічні підсвічування, світлодіодні лампи, зовнішні і внутрішні прилади освітлення. Поєднуючи їх з яскравими фарбами і незвичайними формами, ми створюємо ефективний метод проведення рекламної кампанії.

Якщо Ви бажаєте провести успішну маркетингову кампанію, то ми рекомендуємо купити високоякісні і довговічні надувні конструкції виробництва нашого підприємства. З моменту свого заснування ми безперестанку вдосконалюємо технологію виробництва надувних конструкцій, щомісяця оновлюючи асортимент пропонованої продукції. Ми застосовуємо інноваційну техніку, завдяки чому Ви можете не сумніватися в якості наших пневмоконструкцій.

Ми працюємо для того, щоб співпраця з нами приносило лише позитивні емоції. Пропонована нами надувна реклама принесе користь Вашому підприємству! Ми чекаємо вас!

Вибір мовиНаші телефони
Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286