Вибір мови

Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286

Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286

Установка надувних фігур

Якісний монтаж надувної конструкції - це, напевно, найбільш відповідальний і важливий момент в її житті. Від правильної установки надувної фігури безпосередньо залежить термін служби самого виробу, безпеку і благополучна експлуатація. Потрібно розуміти, що практично завжди стійкість надувної фігури залежить не тільки і не стільки від якості матеріалів, а від надійного і правильного монтажу. Незважаючи на гадану на перший погляд простоту установки надувної фігури, тут теж є свої тонкощі і нюанси.

Види монтажу надувних фігур і пневмоконструкцій

Залежно від габаритів, місця розміщення або установки надувної фігури, варіанти і способи кріплення пневмоконструкції можуть відрізнятися деякими технічними нюансами. При наземній установці застосовуються анкерні кріплення, мішки з піском та ін.

Якщо установка надувної фігури або конструкції проводиться на даху будівлі, то також можуть використовуватися анкера, розтяжки для фіксації до підлоги та стін.

Важливий нюанс при установці пневмофигур і надувних конструкцій

У робочому положенні надувна конструкція має досить велику парусність через своїх розмірів. Цей нюанс потрібно враховувати при виборі місця установки. Якщо надувна фігура встановлюється на даху будівлі, слід приділити особливу увагу надійності кріплення пневмоконструкції і живлення електрокабеля.

Спираючись на практичний досвід, можемо сказати, що надувні конструкції є не дуже великою площею поверхні стійко функціонують при пристойному вітрі. Якщо пневмоконструкція досить об'ємна, має велику парусність, то гранична швидкість вітру не повинна перевищувати 7 м / сек. Але, знову-таки, при цих розрахунках потрібно враховувати міцність кріплень і розмір майданчика для установки.

Як проходить установка надувної фігури

По суті, при монтажі необхідно надути конструкцію, поставити в потрібному положенні і прив'язати мотузки в сторони. Але це все потрібно зробити правильно.

Дуже важливо - в процесі монтажу потрібно не порвати, не забруднити й не "віддати вітру" оболонку при надуванні. Спочатку рівномірно натягуються кріпильні мотузки за все петлі так, щоб конструкція точно і безпечно перебувала в потрібному положенні.

Дуже важливо при цьому надійно прив'язати всі мотузки під правильними кутами як щодо землі, так і щодо направлення кріпильних петель конструкції. Оскільки майданчики для установки надувної конструкції бувають різними, необхідно правильно вибрати і змонтувати кріплення.

Але найголовніше завдання - це не допустити виривання фіксуючих елементів з підстави самого майданчика або руху баластних вантажів. Як саме це зробити - це детально описано в інструкції, якою укомплектовано кожний виріб.

Для замовлення послуги установка надувної фігури або пневмоконструкції напишіть нам або зателефонуйте.

Вибір мовиНаші телефони
Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286