Вибір мови

Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286

Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286

Надувна вулична реклама

Реклама стала частиною нашого життя, а запити сучасного суспільства - це яскрава, позитивна і ефективна реклама. Креативний колектив нашої Компанії невпинно працює над розробкою унікальної надувної зовнішньої реклами. Надувні аеромени і танцюючі чоловічки - рукомахи, зарекомендували себе, як ефективна вулична реклама, яка дійсно приносить добрі результати.

Наше виробництво цікаве тим, що ви можете брати участь в створенні такої пневмофигуры. У співпраці з нашими дизайнерами замовник створює оригінальний продукт, вносячи свої пропозиції за формою, розмірам, розташуванням логотипів, слоганів і іншої рекламної інформації. За бажанням надувні чоловічки можуть бути героями фільмів або мультяшними героями, вони можуть махати однією рукою або двома, мати дві ноги або одну, стояти на тумбі. 

Аеромени - закликальники і їх призначення

Наші надувні аеромени - рукомахи активно зазиватимуть публіку у ваш магазин або торгову точку, на заправку і в місця надання послуг. Рукомах своїми рухами і розміщеною на тулубі, ногах і руках рекламі, закликає скористатися послугами вашої компанії або придбати ваш товар. Концерти, святкові заходи, виставки або спортивні змагання проходять святково і яскраво. Надувні аэромены-рукомахи і танцюючі чоловічки залучають до себе публіку за рахунок постійного руху. Багато хто фотографується з аероменами і викладає в мережу свої фото. Таким чином ваша реклама нестримно помчить по сторінках інтернету і ви отримаєте додатковий рекламний канал. Адже так званому "Сарафановому радіо" досить сильно довіряють - це не куплені відгуки, а реальні люди.

Танцюючий чоловічок, як ефективна зовнішня реклама

Досвідчені фахівці нашої компанії, застосовуючи новітні технологи, свою енергію і невгамовну фантазію, створюють пневмофигуры з повітронепроникного поліестеру з поліуретановим покриттям. Конструкція забезпечена потужним вентилятором (мотором), який розташований в нижній частині аеромена і замаскований в тканині. 

Рекламна інформація наноситься методом друку сублімації. Високоякісна тканина, вдосконалений вентилятор, друк і професійне виконання такої реклами гарантує збереження її тривалий час при регулярному використанні, незважаючи на будь-які зміни погодних умов.

Величезного зросту або невеликий, різних кольорів, завзято усміхнений надувний аеромен використовується для вуличної реклами. Він махає руками, нахиляється під поривами вітру і при цьому демонструє рекламу.  Такий танцюючий рекламний чоловічок розвеселить публіку на святі, виставці, концерті або на дні народження.

Що може рекламувати аеромен

Аеромена закликальника знають та бачили майже всі, хто відвідує кафе, ресторани, піцерію. Надувний рукомах посміхаючись, запросить вас на заправку, до лікувальної установи, на виставку, на спортивний стадіон, просто покаже напрям шляху. Аэромен – закликальник може набути зовнішність будь-якого популярного героя або стати представником однієї з професій. Рукомаху пасує як капелюх, так і берет з пером, дриль або таця в руці. Ці пневмофигури відповідають смакам найвимогливіших замовників та дуже популярні! Чоловічки так само, як попередні надувні вироби можуть виглядати і рекламувати все залежно від побажань замовника. Такі пневмофигуры розміщують на сцені театру або концертів, на проведенні дитячих свят в приміщенні або на природі. Позитивні герої добре запам'ятовуються, піднімають настрій і виконують свою основну функцію - вони рекламують вашу компанію!

Доставка аеромена і інші послуги

Виробничі цехи нашої компанії знаходяться в місті Київ, а географія наших клієнтів не обмежується територією України - ми співпрацюємо з компаніями різних країн ближнього і далекого зарубіжжя. 

Вироби відправляємо зручним для вас способом. У стислі терміни ми з радістю створимо для вас необхідну кількість надувних аэроменов, закликальників – рукомахів і танцюючих чоловічків! На усю продукцію надається гарантія

Ми надаємо послуги з професійної установки надувних конструкцій. Окрім цього, фахівці нашої Компанії виконують ремонт надувних фігур. Якщо рукомах потрібен на одноразову акцію, ви можете узяти аеромен в оренду.

Вибір мовиНаші телефони
Наш Email

zakaz@slon.net.ua

Графік роботи

с 9:00 до 20:00 без вихідних

Наша адреса

Україна, м. Київ, б-р Кольцова, 14-Д, оф. 1286